TÜRKÜ DİYENLERDE BU HAFTA KARADENİZ RÜZGARI ESECEK!

Türkü Diyenlerde Bu Hafta Karadeniz Rüzgarı Esecek! Olay Tv ve ekranların en sevilen ve ilgiyle izlenen müzik, eğlence programı Türkü Diyenler’e bu hafta Selçuk Balcı konuk oluyor. Sevilen, başarılı yapımcı ve programcı Hasan Basri’nin sunumuyla, Karadeniz müziğinin genç ve başarılı ismi Selçuk Balcı izleyenlere yine keyifli dakikalar yaşatacak.

Ekranların en uzun soluklu müzik eğlence programı Türkü Diyenler, 08 Ekim Pazar saat 20:30’da Karadeniz Müziğinin sevilen sesi Selçuk Balcı’yı izleyicisi ile buluşturacak.

Türkü Diyenler’de Türküler Selçuk Balcı’dan Dile Gelecek
Türkü Diyenlerde Bu Hafta Karadeniz Rüzgarı Esecek!

1988 yılında Rize’de  dünyaya gelen Selçuk Balcı, çocukluğundan beri bağlama çalmasına rağmen lise yıllarında kemençeye merak saldı. Birçok sanatçıya kemençesi ile eşlik etti.

Selçuk Balcı’nın ilk albümü “Patika” 2011 yılında dinleyicileri ile buluştu. Bu albümünü, 2013 yılında çıkartmış olduğu “Mila” isimli albümü izledi. Albümlerinin yanı sıra birçok film ve dizilerinde müziklerini yapan Selçuk Balcı en sevilen eserleriyle 08 Ekim saat 20:30’da Türkü Diyenler’de.

Türkü Diyenlerde Bu Hafta Karadeniz Rüzgarı Esecek! Selçuk Balcı’nın sesinden türküler sizlere ulaşırken, sevilen yapımcı ve programcı Hasan Basri’nin sohbeti sizleri ekran başına kilitleyecek.

Sizde 8 Ekim Pazar saat 20:30’da Olay TV ekranlarından ya da stüdyomuzdan Türkü Diyenler’e konuk olarak bu müzik ziyafetine katılabilirsiniz.

#turkudiyenlerdenim Etiketiyle Videonuzu Paylaşın Biz de Yayınlayalım

Türkü söylerken çektiğiniz videonuzu #turkudiyenlerdenim etiketiyle paylaşın canlı yayında videonuzu yayınlayalım. Türkü Diyenler’in mimarı Hasan Basri, türkülerin diline ve kültüre verdiği önemi her fırsatta dile getirip, geleceğe aktarılması için tüm gayretini gösteriyor. Sizlerde bu gayrete eşilik etmek, bize bizi anlatan türkülerimize ses vermek isterseniz türkü söylerken çektiğiniz videonuzu bize gönderin. Bizde canlı yayında videonuzu paylaşalım. Türkülerimize bir seste siz verin.

Stüdyo Konuklarını Bekleyen Sürprizler 2 Kelime Bir Türkü

Hasan Basri, konuğunun yanı sıra stüdyo izleyicilerini de unutmuyor. Keyifli bir yarışma sonrasında stüdyoda bulunan konuklardan birini sürpriz bir hediye bekliyor.  Hasan Basri stüdyo konuklarından birine 2 kelime söylüyor ve konuğundan bu iki kelimenin geçtiği bir türkü bulmasını istiyor. Bakalım bu hafta stüdyodaki şanslı izleyici kim olacak ve acaba Hasan Basri’nin söylediği kelimelere uygun türkü bulabilecek mi?

YUKARI