TÜRKÜ DİYENLER 23. YILINA HÜSEYİN TURAN’LA MERHABA DİYOR!

Türkü Diyenler 23. Yılına Hüseyin Turan’la Merhaba Diyor! Ekranların vazgeçilmez fenomen programı Türkü Diyenler yayın hayatında 22 yılı geride bırakarak 23. Yılına başladı. Sevilen, başarılı yapımcı ve sunucu Hasan Basri’nin bu toprağın mana ve kültürünü aktardığı programı Türkü Diyenler, yıllardır zirvedeki yerini koruyor.

Anadolu’ya aşık bu toprağın değerlerini gelecek nesillere aktarmayı misyon edinmiş olan Hasan Basri, 23. Yılında da yüreklere dokunmaya devam edecek. Hasan Basri’nin yapımcılığını ve sunuculuğunu başarı ile sürdürdüğü programı Türkü Diyenler 23. Yılına Hüseyin Turan’la merhaba diyor.

Ekranların en uzun soluklu müzik eğlence programı Türkü Diyenler, 24 Eylül Pazar saat 20:30’da Türk Halk Müziğinin sevilen sesi Hüseyin Turan’ı izleyicisi ile buluşturacak.

Türkü Diyenler’de Türküler Hüseyin Turan İle Sizlere Ulaşacak
Türkü Diyenler 23. Yılına Hüseyin Turan’la Merhaba Diyor!

Değerlerimizin ve kültürümüzün türküler aracılığı ile dile getirildiği Türkü Diyenler’de Hüseyin Turan ile keyifli dakikalar sizleri bekliyor. Sizlerde 24 Eylül Pazar saat 20:30’da Olay TV ekranlarından ya da stüdyomuzdan Türkü Diyenler’e konuk olabilir, müzik ziyafetinden payınıza düşeni alabilirsiniz.

Ekran Başındaki İzlecileri  Bekleyen Sürprizler

Hasan Basri kültüre ve manaya hizmet ederken, konuğunun yanı sıra ekran başındaki izleyicilerini de dahil ediyor. Keyifli bir sohbet sonrasında ekran başındaki bir izleyiciye telefonla bağlanacak olan Hasan Basri, izleyicisine 2 kelime sunacak. Hasan Basri canlı yayında şanslı izleyicisinden o iki kelimeye uygun bir türkü bulmasını isteyecek.  İki kelimeye uyugun türküyü bulan izleyici haftanın konuk sanatçısından istediği bir türküyü dinleyebilecek. Bakalım bu hafta ekran başındaki şanslı izleyici kim olacak? Şanslı izleyici acaba kelimelere uygun türküyü bulup konuk sanatçı Hüseyin Turan’dan türkü isteyebilecek mi? Tüm bunlar ve daha fazlası 24 Eylül Pazar saat 20:30’da 23. Yayın hayatına merhaba diyen Türkü Diyenler’de.

Sizde Türkü  Diyenlerden misiniz?

Türkü Diyenler’de Hasan Basri, türkülerin diline ve kültüre verdiği önemi her fırsatta dile getirip, geleceğe aktarılması için tüm gayretini gösteriyor.  Sizlerde türkü seven ve bizi biz yapan, bize bizi anlatan türkülerimize ses vermek isterseniz türkü söylerken çektiğiniz videonuzu bize gönderin. Türkü söylerken çektiğiniz videonuzu #turkudiyenlerdenim etiketiyle paylaşın canlı yayında videonuzu yayınlayalım ve sizde kültürümüze iz bırakanlardan olun.

Hasan Basri Yine Durmuyor, Sizler İçin Gezmeye Devam Ediyor

Ekranların en sevilen ve fenomen programı  Türkü Diyenler, eğlendirirken aynı zamanda da kültüre ve manaya hizmet etmeye devam ediyor. Sevilen yapımcı, her hafta programda Anadolu’nun bir köşesini tanıtıyor.  Hasan Basri sizler için gezmeye, gezerken, kültürümüze ve manamıza ait  bilgiler vermeye devam ediyor. Bakalım Hasan Basri, bu hafta Anadolu’nun hangi tarihi köşesini bizler için gezecek. Geziyorum köşesini merak ediyorsanız sizleri 24 Eylül Pazar saat 20:30’da Türkü Diyenler’e bekliyoruz.

YUKARI