TÜRKÜ DİYENLER’DE BU HAFTA BİLLUR SESİYLE UMUT AKYÜREK KONUK OLUYOR

Türkü Diyenler’de Bu Hafta Billur Sesiyle Umut Akyürek Konuk Oluyor! Türkülerle aşkı anlatarak yüreklere dokunan Hasan Basri’nin sunumuyla ekran klasiği olan Türkü Diyenler‘e bu hafta sevilen sanatçı Umut Akyürek konuk oluyor.

Ekranların en uzun soluklu müzik eğlence programı Türkü Diyenler, bu hafta Türk Sanat Müziğinin sevilen sesi Umut Akyürek’i izleyicisi ile buluşturacak. Umut Akyürek’in billur sesinden bu defa türküler dile gelecek, duygular arası keyifli bir yolculuk yaşanacak.

Türkü Diyenler’de Türküler Umut Akyürek İle Dile Gelecek Duygular Paylaşılacak

Her hafta değerlerimizin ve kültürümüzün türkülerin dili ile konuşulduğu Türkü Diyenler’de  Umut Akyürek ile sizleri keyifli dakikalar bekliyor.  Sevilen sanatçı Umut Akyürek ile dile gelen türküler izleyicilerle buluşacak. Umut Akyürek ile duygular arası yolculuğa Hasan Basri’nin sohbeti eşlik edecek. Sizde 1 Ekim Pazar saat 20:30’da Olay TV ekranlarından ya da stüdyomuzdan Türkü Diyenler’e konuk olarak bu müzik ziyafetine katılabilirsiniz.

Hasan Basri’den Yine Yüreklere Dokunacak Bir Şiire Umut Akyürek Eşlik Edecek

Hasan Basri’nin yüreklere dokunan sesinden dile gelen şiirler yine mana kapılarını aralamaya devam edecek.
Umut Akyürek’in seslendireceği bir esere şiiriyle eşlik edecek olan Hasan Basri, bakalım bu hafta okuyacağı hangi şiir ile yüreklere dokunacak…

Sosyal Medya Adreslerinden Türkü Diyenler’i Takip Edin
Umut Akyürek İstediğiniz Bir Eseri Seslendirecek

Canlı yayın sırasında ekranın altında yer alan sosyal medya adreslerini takip edebilir, bu adreste yayınlanmış olan videonun altına isteklerinizi yazabilirsiniz. Programın sonuna doğru Hasan Basri ve Umut Akyürek bu isteklerden birini seçecek ve seslendirecek. Bakalım bu hafta hangi şanslı izleyicimizin ve sosyal medya takipçimizin isteği Umut Akyürek tarafından seslendirilecek.

Hasan Basri Ve Konukları Yaşarken İz Bırakmaya Devam Ediyor
Türkü Diyenler Hatıra Ormanı Her Geçen Gün Büyüyor

Bu toprakların manasına ve kültürüne ömrünü adayan Hasan Basri, programına konuk aldığı sanatçıları ile birlikte doğaya, yarınlara iz bırakıyor. Hasan Basri’nin girişimi Orhangazi belediyesi ve Olay TV işbirliği ile Türkü Diyenler Hatıra Ormanı oluşturuldu. Hasan Basri, programının adını ve manasını, sanatçıları adına dikilen fidanlarla 23. Yılında da  ölümsüzleştirmeye devam ediyor. Her hafta programa katılan sanatçının adına “Türkü Diyenler Hatıra Ormanı”na bir fidan dikiliyor. Hasan Basri, bu hafta canlı yayında sevilen sanatçı Umut Akyürek’e adına dikilmiş olan fidanın sertifikasını verecek.

YUKARI