SESLERİN BULUŞMASINDA NEY İLE SES BULUŞUYOR!

Seslerin Buluşmasında Ney İle Ses Buluşuyor!Türkülerin yeni nesil yıldızı Cumali Özkaya’nın sunduğu Seslerin Buluşması’na, bu hafta nefesli sazlar virtüözü Hasan Kırkışoğlu konuk oluyor.

Cumali Özkaya’nın sunumuyla her Cumartesi Olay TV’de yayınlanan Seslerin Buluşması, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen virtüözlerini ağırlamaya devam ediyor. Kültür ve müziğin buluştuğu program, Cumali Özkaya’nın muhteşem sesi ve sohbetiyle 7 Ekim Cumartesi saat 20.30’da Olay TV’den ekranlarınıza gelecek.

Cumali Özkaya’nın Sesi Ney Sesi İle Buluşuyor

Özkaya, Hasan Basri Yapım imzasıyla çıkartmış olduğu albümü “Yol” ve yeni teklisi “Tekirdağ’ın Üzümü” ile başarı grafiğini giderek yükseltmeye devam ediyor.

Her hafta olduğu gibi bu haftada Cumali Özkaya sesini sevilen bir enstrümanla buluşturuyor. Bu hafta başarılı nefesli enstrümanlar virtüözü Hasan Kırkışoğlu Ney’ini üflerken, Cumali Özkaya’nın sesi Ney’in etkileyici sesi ile buluşuyor.

Seslerin Buluşmasında Ney İle Ses Buluşuyor!
Hasan Kırkışoğlu Gönüldaşı Enstrümanını Anlatıyor

Seslerin Buluşması’nda bu hafta Ney dile gelirken, Cumali Özkaya ve usta virtüöz Hasan Kırkışoğlu’nun sohbeti izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Hasan Kırkışoğlu, nefesli enstrümanlara nasıl gönül verdiğini ve müzikal kariyerindeki başarılarını Seslerin Buluşması izleyenleri ile paylaşacak.

İnsan sesine en yakın sesi veren ve yalnızca gönül verenlerin üfleyebildiği Ney, neyzenin nefesinden tüm sırlarını aşikar eder. Ney insanın aşamalardan geçerek gerçek insan olma yolundaki yolculuğunu anlatır.

Vazgeçemediğimiz enstrümanlarımızdan biri olan Ney  ve onu ustaca icra eden Hasan Kırkışoğlu’nun konuk olduğu Seslerin Buluşması bu hafta çok renkli. Hasan Kırkışoğlu’nun Ney serüveni, müzikal kariyeri ve daha fazlası bu programda yer alıyor. Cumali Özkaya’nın sunumuyla seslerin Buluşması 7 Ekim Cumartesi 20.30’da Olay TV ekranlarında sizlerle olacak.

Cumali Özkaya’nın Sesi İle Buluşup Dile Gelen Ney’e Sizde Tanık Olun

Seslerin Buluşması’nda Ney İle Ses Buluşuyor! Hasan Kırkışoğlu’nun Ney’i dile gelirken, Ney’in eşsiz sesi ile Cumali Özkaya’nın 3.5 oktavlık muhteşem sesi buluşuyor. Sizde bu buluşmaya tanıklık etmek, kültür ve müzik ziyafeti yaşamak isterseniz “Seslerin Buluşması”nda yerinizi ayırın.

Seslerin Buluşması 7 Ekim Cumartesi saat 20.30’da Olay TV ekranlarında sizlerle olacak.

YUKARI