KABAK KEMANE İLE SESİN BULUŞMASINA SİZDE TANIK OLUN!

Kabak Kemane İle Sesin Buluşmasına Sizde Tanık Olun! Cumali Özkaya’nın, sesini usta virtüözlerle buluşturduğu programı “Seslerin Buluşması” na bu hafta başarılı kabak kemane virtüözü Uğur Önür konuk oluyor.

Hasan Basri Yapım imzası ve Cumali Özkaya’nın sunumu ile ekrana gelen “Seslerin Buluşması” 30 Eylül Cumartesi 20.30’da Olay TV’de.

Türkülerin Yeni Nesil Yıldızı Cumali Özkaya Sesini Kabak Kemane İle Buluşturuyor
Uğur Önür Ve Gönül Verdiği Kabak Kemanesi

Cumali Özkaya, bu hafta usta kabak kemane virtüözü Uğur Önür ile kabak kemane üzerine her şeyi konuşuyor. Dünden bugüne kabak kemanenin konu edildiği programa sohbetin yanı sıra  Cumali Özkaya’nın 3,5 oktavlık muhteşem sesi renk katacak. Usta virtüöz Uğur Önür, kabak kemaneye nasıl gönül verdiğini ve müzikal yolculuğunu 30 Eylül Cumartesi saat 20:30’da Seslerin Buluşması’nda anlatacak.

Kabak Kemane İle Sesin Buluşmasına Siz de Tanık olun!

Türk Halk Müziğimizin vazgeçilmez enstrümanı kabak kemane ve onu ustalık makamında icra eden Uğur Önür’ün konuk olduğu Seslerin Buluşması bu hafta çok renkli. Uğur Önür’ün kabak kemane  serüveni, müzikal kariyeri ve bilinmeyen yönleri bu programda açığa çıkacak.

Usta Kabak Kemane Virtüözü Uğur Önür’den Kabak Kemaneye Dair Bilmek İstedikleriniz

Kabak kemane, Türk Halk Müziğinin telli, yaylı ve deri kapaklı sazlarımızın tek örneğidir. Geçmişi Orta Asya’ya dayanmaktadır. Kabak Kemane Türkiye’de özellikle Batı Anadolu’da Ege Bölgesinde yaygın olarak kullanılan bir sazımızdır.

Bu hafta Cumali Özkaya’nın sunumuyla “Seslerin Buluşması”nda usta vitüöz Uğur Önür Kabak Kemanesini sizler için konuşturacak. Uğur Önür’ün kabak kemanesinden dile gelen nağmeler Cumali Özkaya’nın sesinde vücut bulurken, ikilinin sohbeti sizlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Cumali Özkaya’dan Muhteşem Türküler

Cumali Özkaya’nın sesinden muhteşem türküler dinlemeye ne dersiniz… Uğur Önür’ün Kabak Kemanesinin eşliğinde başarılı sanatçı Cumali Özkaya sizler için sevilen türküler seslendirecek.

Seslerin Buluşması 30 Eylül Cumartesi  20:30’da Olay TV’de

Cumali Özkaya ile Seslerin Buluşması 30 Eylül Cumartesi 20:30’da Olay TV ekranlarından gönüllere ulaşacak, bu defa  ses ile kabak kemane buluşacak.
Sizde kabak kemanenin öyküsüne tanıklık etmek, Cumali Özkaya’nın sesine kulak vermek istiyorsanız “Seslerin Buluşması”nda yerinizi ayırın. Görüşmek üzere…

YUKARI