HASAN BASRİ İLE TRAMVAY SOHBETLERİ!

Hasan Basri İle Tramvay Sohbetleri! Olay TV’nin ve ekranların fenomen programı “Türkü Diyenler”in yapımcı ve sunucusu Hasan Basri’nin yepyeni bir programı sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.
Gerçek bir tramvay yolculuğunda, yolcular ve sevilen konuklar Hasan Basri’nin sohbetinde buluşuyor. Tramvayda işinize ya da evinize giderken günün herhangi bir saatinde bindiğiniz vagonda eğlenceli bir yolculuk sizleri bekliyor olacak. Gündelik hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz tramvay yolculuğumuz sıkıcı olmaktan çıkıp çok keyifli bir hale dönüşecek.

Sevilen, başarılı yapımcı Hasan Basri’nin sunumuyla “Tramvay Sohbetleri” her Cuma 21.15’te Olay Tv ekranlarından sizlere ulaşacak.

Hayata Ve İnsana Dair Her Konu Bu sohbetin İçinde

Tramvayda yolculuk yapmanın ne kadar keyifli olduğunu bu program ile bir kez daha fark edeceksiniz. Siz bir duraktan diğerine giderken, Hasan Basri’nin sevilen konuğu ile sohbetine iştirak edeceksiniz.

Hayata ve insana dair konular ve sürpriz konuklar tramvay yolculuğunuza renk katacak. Kimi zaman bir Belediye Başkanı, kimi zaman tanınmış ve sevilen bir isim, kimi zamanda başarı hikayesi dikkat çeken bir isim yani hayata dair konu ve konuklar sizlerle olacak. Hasan Basri, konuğu ile birlikte sizleri de sohbetine dahil edecek.

Sizleri özel konu ve konukların yer alacağı, Hasan Basri’nin sunumuyla “Tramvay Sohbetleri”ne bekliyoruz. Tramvay sohbetleri her Cuma 21.15’te Olay Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Güncel Konular, Sevilen Konuklar Ve Daha Fazlası Bu Programda
Hasan Basri İle Tramvay Sohbetleri!

Güncel konular, sevilen konuklar ve daha fazlası bu programda Hasan Basri İle Tramvay Sohbetleri’nde ekranlara gelecek.
Hasan Basri İle Tramvay Sohbetleri’nde tanınmış isimlerin gündelik hayatına tanıklık edecek ve onlarla sohbet etme imkanını bulacaksınız.

Çekimleri Bursa’da nostalji tramvayı içinde gerçekleşen “Tramvay Sohbetleri” nde hayata dair birçok konuya şahit olacaksınız. Kimi zaman sevilen bir belediye başkanı Bursa’mız ve ülkemiz hakkında konuşurken, kimi zaman tanınmış bir ismin hayata bakışına, kimi zaman bir başarı hikayesine, kimi zamanda faydalanacağınız bilgilerin öne çıktığı bir sohbete tanıklık edeceksiniz.
Bu tramvayda yeriniz her zaman hazır. Hasan Basri ve sevilen konuğu sizlerle keyifli bir yolculuk yapacak. Öyle ki bu keyifli yolculukta tramvaydan inmek istemeyebilirsiniz. Tramvay sohbetleri 22 Eylülden itibaren her Cuma 21:15’te Olay Tv ekranlarında sizlerle olacak.

YUKARI