DÜNYANIN EN ÖZEL ERKEĞİ BABALAR

Dünyanın En Özel Erkeği Babalar “Babalar Gününüz kutlu olsun” Evet bence ve sanıyorum ki hepimize göre dünyanın en özel erkeğidir babalarımız. Kocaman kalbinde sevgiden ve şefkatten başka duyguya yer kalmayan, en fedakar insandır babalarımız.

Dünyadaki en değerli hazinelerimiz şüphesiz ki anne ve babamızdır. Annemiz bizi dokuz ay karnında taşımakla kalmayıp, bir ömür boyu da her daim yanımızdadır. Ya babalarımız… Canımızdan öte canımızdır. Babalarımız kimi zaman annemiz kadar sevgilerini belli etmeseler de ömrümüzün sonuna kadar bir çınar misali daima arkamızdadırlar.

Tüm Babalarımızın Babalar Günü Kutlu Olsun
Dünyanın En Özel Erkeği Babalar

Hayatta en büyük huzur, babanın omzuna yatıp kokusunu içine çekmektir bence. Yaşımız kaç olursa olsun hiç fark etmez zor günlerimizde elimizden tutan, sıcacık gülümsemesiyle içimizi ısıtan babalarımıza her zaman ihtiyaç duyarız.

Babalar daha doğrusu baba kavramı çok özel ve önemlidir. Eğer arkanızda dağ gibi bir babanız varsa, küçücük başarılarınızla bile mutlu oluyorsa babanız ne mutlu size.

Farkında olalım ya da olmayalım babalarımız bize hayatta hiçbir şeyin imkansız olmadığını öğretendir. Onlar sayesinde asla pes etmemeyi öğreniriz.

Her yaş aldıkça babalarımız hakkındaki düşüncelerimizde değişir. Değişmeyen tek şey vardır. O da karşılıksız birbirimize duyduğumuz sonsuz sevgimiz…

4 YAŞINDA    : Babam her şeyi biliyor.

5 YAŞINDA    : Babam çok şey biliyor.

6 YAŞINDA    : Benin Babam Senin Babandan daha çok şey biliyor.

10 YAŞINDA : Babam çok şey biliyor.

15 YAŞINDA : Ben de babam kadar biliyorum.

20 YAŞINDA : Babamın da pek fazla birşey bildiği söylenemez.

30 YAŞINDA : Bir kere de babamın fikrini sorsam fena olmayacak.

40 YAŞINDA : Ne de olsa babam bazı şeyleri biliyor.

50 YAŞINDA : Babam her şeyi biliyor.

60 YAŞINDA : Ahh ! Keşke babam hayatta olsaydı da kendisine danışabilseydim..

Herkesin babası kendine özel ve mükemmeldir. Ne şanslıyım ki ardımda beni çok seven, her daim yanımda hissettiğim çınarım canım babam var.

Küçükken süper kahramanım olan canım babam… Büyüdüm ama süper kahramanım hiç değişmedi. Beni ben yapan en değerli varlığım canım babam ve tüm babalarımızın babalar günü kutlu olsun. Tüm babalarımıza sevgi ve saygılarımla…

YUKARI