CUMALİ ÖZKAYA YENİ TEKLİSİ İLE ALEM FM’DE!

Cumali Özkaya Yeni Teklisi İle Alem Fm’de! Cumali Özkaya, Hasan Basri Yapım etiketiyle çıkartmış olduğu “Yol” albümünün ardından yeni teklisi “Tekirdağ’ın Üzümü” müzik otoritelerinden yine tam not aldı.

Türkülerin yeni nesil yıldızı Cumali Özkaya, yeni teklisi “Tekirdağ’ın Üzümü” ile 29 Eylül Cuma saat 18:00’da Alem FM Fatih Yıldırım’ın konuğu olacak.

Repertuarı, soundu ve yeni imajıyla Cumali Özkaya’nın yeni teklisi “Tekirdağ’ın Üzümü” 1 Eylül’de tüm dijital platformlarda yerini aldı. “Tekirdağ’ın Üzümü” bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde büyük bir başarı elde ederek dünya listelerine girdi.

Cumali Özkaya İle Türkülerde Yeni Bir Dönem Başladı

Cumali Özkaya, yapımcısı ve prodüktörü Hasan Basri ile birlikte fark yaratmaya devam ediyor. Başarılı yapımcı ve prodüktör vizyon sahibi Hasan Basri ile güç birliği oluşturan Cumali Özkaya, yeni teklisi ile oldukça iddialı.

Sözü ve müziği Fatih Ahıskalı’ya ait olan “Tekirdağ’ın Üzümü” isimli eğlenceli türkünün düzenlemeleri yine Mehmethan Dişbudak’a ait. Cumali Özkaya’nın yeni teklisi “Tekirdağ’ın Üzümü” nün imaj fotoğrafları ise Zeynel Abidin’in objektifinden yansıdı. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük beğeni alan “Tekirdağ”ın Üzümü” klibi kısa sürede milyonlar tarafından izlendi.

Özkaya, müzik otoriteleri ve dinleyicileri tarafından beğenilen “Tekirdağ’ın Üzümü” ile 29 Eylül Cuma saat 18:00’da Alem FM’de Fatih Yıldırım’ın konuğu olacak.

Cumali Özkaya, Albümünü Ve Projelerini Alem Fm’de Anlatacak
Cumali Özkaya Yeni Teklisi İle Alem Fm’de!

Cumali Özkaya Yeni Teklisi ile Alem ‘e konuk oluyor. Cumali Özkaya, programda yeni teklisi “Tekirdağ’ın Üzümü”nü ve sevilen eserlerini canlı orkestrası eşliğinde Alem Fm dinleyicileri için seslendirecek.

Modern, sıra dışı ve yenilikçi işlere imza atan Özkaya, programda müzikal kariyerini, çalışmalarını, yeni projelerini, hedeflerini anlatırken, muhteşem sesinden dile gelen türkülerini dinleyicilere ulaştıracak.

Cumali Özkaya’nın Muhteşem Sesinden Orkestrası Eşliğinde Türküler Ve Daha Fazlası Bu Programda

Cumali Özkaya programda  orkestrası eşliğinde “Tekirdağ’ın Üzümü”nü ve “Yol” albümünde yer alan birbirinden değerli eserlerini seslendirecek. Türkülere Özkaya’nın sunucu Fatih yıldırım ile yaptığı tadına doyamayacağınız sohbet eşlik edecek. Cumali Özkaya’nın sohbetine ortak olmak ve bu muhteşem türkü ziyafetini dinlemek istiyorsanız sizleri Alem FM’e bekliyoruz.
29 Eylül Cuma saat 18:00’da siz sevgili dinleyicilerimizle Alem FM’de buluşmak üzere…

YUKARI