CUMALİ ÖZKAYA TRT MÜZİK TÜRKÜ GECEMİZ DE

Cumali Özkaya TRT Müzik Türkü Gecemiz de Alişan’ın konuğu olacak. Yaptığı başarılı çalışmalarla Anadolu Müziği’nin fenomeni haline gelen Cumali Özkaya, 24 Mayıs Cuma saat 22:15’te TRT Müzik kanalından canlı olarak yayınlanan Alişan’ın sunduğu Türkü Gecemiz programına konuk olacak.

Programda birbirinden güzel eserleri seslendirecek olan Özkaya, izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Sevdalandım İle Gerçek Sevgiye Yol Almak
Cumali Özkaya TRT Müzik Türkü Gecemiz de

“Lisаnı аğızԁа olаnı ԁеğil; lisаnı gönülԁе olаnlаr yаr еt bizе… Tеbеssümü simаsınԁа olаnı ԁеğil; tеbеssümü gönülԁе olаnlаr kаt bizе… Аşkı tеnԁе sаnаnı ԁеğil; aşkı ruhunԁа cаn bilеnlеrе аrаt bizi.” der Hz. Mevlana. Günümüzün yozlaşan ve gerçek anlamını yitiren sevdalarına inat…

Cumali Özkaya’da günümüzün yozlaşan ve maalesef anlamı derinlerde gizli kalan sevdasına “Sevdalandım” single ile cevap veriyor.

Yapımcısı ve prodüktörü Hasan Basri ile birlikte daima güzel ve fark yaratan işlere imza atan Cumali Özkaya, geçtiğimiz aylarda çıkartmış olduğu yeni single’ı Sevdalandım ile bunu bir kez daha gösterdi.

Sözleri Şakir Askan’a, müziği Burhan Bayar’a ait olan Sevdalandım, Cumali Özkaya’nın yorumu ile çok farklı bir halde müzikseverler ile buluştu. Cumali Özkaya Sevdalandım ile, herkeste bir farkındalık yaratmayı ve bizleri özümüze döndürmeyi amaçladı. Sosyal medya aşkları diye tabir edebileceğimiz maalesef ki içinin umarsızca boşaltıldığı o en yüce duygu Sevda, Cumali Özkaya’nın yorumu ve duygusuyla tekrar gerçek anlamına dönecek.

Cumali Özkaya’nın yeni single’ı Sevdalandım ve seslendireceği birbirinden güzel ve kıymetli eserleriyle sizleri keyifli dakikalar bekliyor.

Cumali Özkaya, Alişan’ın programı Türkü Gecemiz’de seslendireceği eserlerle sizleri duygu dünyanızda gerçekliğe davet ederken, sohbetiyle de hoş bir hava estirecek.

Cumali Özkaya’nın yorumu ile Sevdalandım ve sevilen eserleri Türkü Gecemiz’den sizlere ulaşacak. Cumali Özkaya’nın eşsiz yorumu ile 24 Mayıs Cuma saat 22:15’te TRT Müzik Türkü Gecemiz’de buluşalım. Cumali Özkaya’nın Türküleri ve sohbetiyle keyifli dakikaların tadına varmak üzere sevgilerimizle…

YUKARI