CUMALİ ÖZKAYA SÜMER EZGÜ İLE NAZAR DEĞMESİN DE

Cumali Özkaya Sümer Ezgü İle Nazar Değmesin de birbirinden güzel eserlerini TRT Müzik izleyicileri için seslendirecek. 11 Haziran Salı saat 22:00’da Cumali Özkaya, TRT Müzik ekranlarından yayınlanan Sümer Ezgü İle Nazar Değmesin programına konuk olacak.

Türkülerin çalınıp söylendiği, nağmelere keyifli sohbetinde eşlik edeceği bu özel programda Cumali Özkaya, en sevilen eserlerini seslendirecek.

Sevdalandım Ve Sevilen Eserleriyle
Cumali Özkaya Sümer Ezgü İle Nazar Değmesin De

İlk albümü “Yol” ile müzik dünyasına adım atan Cumali Özkaya, prodüktörü ve yapımcısı Hasan Basri ile ses getiren muhteşem çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Özkaya'nın, ilk albümünün ardından kısa aralıklarla çıkartmış olduğu single’larıda büyük ses getirdi.

Sevdiğinin nazını değil,
Kahrını çekmektir sevda…
Onunla bir ömür değil,
Onun için bir ömürdür sevda…
Eline el değmesini değil,
Gölgesine gölge değmesini kıskanmaktır sevda…
Yürürken dikenli yollardan darağacına,
Son dileğinde onu görebilmeyi istemektir sevda…
Yani demem o ki;
Herkesin Harcı Değildir Sevda…

Diyen Hz. Mevlana’nın bu güzel sözleri, günümüzün yozlaşan aşklarına karşı çıkan Cumali Özkaya’nın son single’ı Sevdalandım’da vücut bulup dile geliyor.

Cumali Özkaya, sözleri Şakir Askan’a, müziği Burhan Bayar’a ait olan Sevdalandım single’ını bambaşka bir tarzda yeniden yorumladı.

Yozlaşan, içi boşalan tüm sahte sevdalara karşı aşkın ateşiyle yanmak isteyenlerin yüreklerinde taşıdıkları gerçek sevda, Cumali Özkaya’nın Sevdalandım single’ı ile dile geldi.

Sana Dair Ne Varsa, Ben Hepsini AŞK Bildim...SEVDA bildim... 
Seni SEN Bildim de Sevdayı SANA Bildim...
AŞK'a Sen Diye Bakmadıktan Sonra Ben Aşkı Neyleyim..? 
Seni Ruhuma Cemre Diye Damlatmadıktan Sonra,
Ben Bu Bedende Neyleyim...?
AŞK da SEN... HASRET de SEN... BEN de SEN...

Sizler de ben değil sen diyorsanız, aşkın manasına ve özüne yolculuk yapmaya baş koyduysanız eğer TRT Müzik ekranlarında buluşalım…

Cumali Özkaya’nın sesi ve sohbetiyle konuk olacağı Sümer Ezgü İle Nazar Değmesin, 11 Haziran Salı saat 22:00’da TRT Müzik ekranlarında sizlerle olacak….

YUKARI