CUMALİ ÖZKAYA SESLERİ BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR!

Cumali Özkaya Sesleri Buluşturmaya Devam Ediyor! Hasan Basri Yapım imzası ve Cumali Özkaya’nın sunumuyla ekranlara gelen kültür ve müzik programı Seslerin Buluşması yine başarılı virtüözleri ağırlamaya devam edecek. Her hafta farklı bir enstrüman ve onu icra eden virtüöz ile Cumali Özkaya’nın sesini buluşturan Seslerin Buluşması yine izleyenleri hem bilgilendirecek hem de müziğin gücüyle gönüllere dokunacak.

Cumali Özkaya’nın sesini, Türkiye’nin önde gelen virtüözleri ile buluşturan Olay TV’nin ilgiyle izlenilen  programı Seslerin Buluşması 23 Eylül Cumartesi 20:30’da Olay Tv’den ekranlara gelecek.

Söz Besteyle, Ses Enstrümanla, Müzik Ruhla Buluşuyor
Cumali Özkaya Sesleri Buluşturmaya Devam Ediyor!

Türkiye’nin en özel seslerinden  Cumali Özkaya’nın sesi bu hafta bağlama ile buluşuyor. 7’den 70’e herkes tarafından sevilen bağlamanın hikayesinin konu edildiği programda Cumali Özkaya’nın sesi ile  Gökhan Karakaya’nın  bağlaması buluşacak. Duygular notalara, notalar sözlere dönüşüp, Cumali Özkaya’nın muhteşem sesinden gönüllere ulaşacak.

Bağlamaya Gönül Verenlerin Buluşma Noktası

Sazların en duygulusu olan ve yüreklerin sesi Bağlama hakkında bilmek istedikleriniz, ve daha fazlası için sizleri Seslerin Buluşması’na davet ediyoruz. İki usta ismin sazının ve sohbetinin olduğu müzik dilinin konuştuğu program 23 Eylül Cumartesi saat 20:30’da Olay TV’de ekranlara gelecek.

Başarıya Doymayan İlklere İmza atan Türkülerin Yeni Nesil Yıldızı

Cumali Özkaya, yapımcısı ve prodüktörü Hasan Basri’nin özcülüğünde ilklere imza atmaya devam ediyor. Müzik sektörüne adım attığı ilk günden itibaren müzik otoritelerinin parmakla gösterdiği türkülerin yeni nesil yıldızı Cumali Özkaya’nın başarıları devam ediyor.

Hasan Basri Yapım etiketiyle 2016 yılında çıkartmış olduğu “Yol” isimli albümü ve klipleri hala konuşulurken, Özkaya yine bir ilke imza attı. Eylül ayının başında çıkartmış olduğu yeni teklisi “Tekirdağ’ın Üzümü” daha ilk haftada dünya listelerine girdi.

Cumali Özkaya Sesini Gökhan Karakaya’nın Bağlamasıyla Yüreklere Dokunduracak

Cumali Özkaya Sesleri Buluşturmaya Devam Ediyor! Müzikal kariyerindeki başarılarının yanı sıra, “Seslerin Buluşması” isimli TV programında da başarı ve beğeni alan Özkaya, bu hafta usta bağlama virtüözlerinden Gökhan Karakaya’yı konuk alıyor. Cumali Özkaya’nın sunumuyla  “Seslerin Buluşması” 23 Eylül Cumartesi saat 20:30’da Olay TV’de.

YUKARI