CUMALİ ÖZKAYA İLE SESLER BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR!

Cumali Özkaya İle Sesler Buluşmaya Devam Ediyor! Cumali Özkaya’nın sunumuyla  ekranlara gelen “Seslerin Buluşması”nda Söz besteyle, ses enstrümanla, müzik ruhla bir araya gelecek.

Özkaya, Hasan Basri Yapım etiketiyle 2016 yılında çıkarttığı “Yol” albümündeki başarısını aynı yıl sunmaya başladığı programı “Seslerin Buluşması” ile daha da arttırdı. Eylül ayının başında çıkartmış olduğu yeni teklisi “Tekirdağ’ın Üzümü” ise, 1 hafta gibi kısa bir sürede dünya listelerine girdi.

Cumali Özkaya’nın Sesi Türkiye’nin Ünlü Virtüözlerle Buluşuyor

3,5 oktavlık sesi ve tınısı, müzikal kimliği ve duruşu ile Cumali Özkaya, müziğimizde yeni bir dönemi başlattı.  Türkülerin yeni nesil yıldızı, gerek sesi, gerekse yapmış olduğu “Seslerin buluşması” programıyla hem müzik otoritelerinden hem de izleyicilerden tam not aldı.

Cumali Özkaya yine her hafta sesini Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen virtüözleriyle buluşturmaya Olay TV ekranlarından devam edecek.

Türkiye’nin en özel seslerinden Cumali Özkaya’nın sesi her hafta Türkiye’nin özel enstrümanistleri  ve enstrümanlarının sesi ile buluşacak.  Seslerin Buluşması 23 Eylülden itibaren her cumartesi saat 20.30’da  Olay TV ekranlarından sizlere ulaşacak.

Her Hafta Bir Enstrüman dile Gelecek
Cumali Özkaya İle Sesler Buluşmaya Devam Ediyor!

Müzikal kariyerindeki başarılarının yanı sıra, “Seslerin Buluşması” programında da başarı ve beğeni alan Özkaya, her hafta bir enstrümanı dile getirecek.

Özkaya, enstrümanlar hakkında bilgi aktarırken aynı zamanda da müzik ziyafeti verecek.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen virtüözleri enstrümanlarıyla Cumali Özkaya’ya eşlik ederken, keyifli dakikalar sizleri bekliyor olacak.

Enstrümanlara, Müziğe İlgi Duyanlar İçin Her Şey bu Programda

Yeni yayın döneminde de Olay TV’de Cumali Özkaya İle Sesler Buluşmaya Devam Ediyor! Enstrümanlar, Cumali Özkaya’nın muhteşem yorumuyla buluşuyor. Bazen bağlama dile geliyor, kendini türkülerin eşsiz güzelliğinde anlatıyor. Bazen ney ses oluyor ilahi nağmelere. Bazen de kanun, keman, ud, cümbüş ya da farklı bir enstrüman dillerdeki nağmelerin tercümesi olup gönüllere akıyor.

Enstrümanların sesine kulak vermek, Cumali Özkaya’nın muhteşem sesinden dile gelen türkülere eşlik etmek isterseniz bu program tam sizin için. Sese sohbetin eşlik edeceği, enstrümanların dile gelip sevdayı, hüznü, mutluluğu söze taşıyacağı “Seslerin Buluşması” Cumali Özkaya’nın sunumuyla her hafta sizlerle olacak. Cumali Özkaya İle Seslerin Buluşması 23 Eylülden itibaren her Cumartesi 20.30’da Olay TV’de.

YUKARI