CUMALİ ÖZKAYA ALATURKA AKŞAMLAR DA

Cumali Özkaya Trt Müzik Alaturka Akşamlar Da birbirinden güzel eserlerle TRT Müzik izleyicileri ile bir araya gelecek. Program, Cumali Özkaya’nın seslendireceği birbirinden güzel eserlerle konser havasını yaşatacak. Alaturka Akşamlar İsmail Özkan ve Mine Geçili’nin sunumuyla 5 Eylül Perşembe saat 22:00’da Ürgüp Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşecek olan çekim ile TRT Müzik ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Cumali Özkaya Mini Konseriyle Evlerinize Konuk Oluyor
Cumali Özkaya Alaturka Akşamlar Da

Alaturka Akşamlar programında Cumali Özkaya, orkestra eşliğinde sevilen birbirinden güzel eserleri seslendirecek. Albümlerinde yer alan eserleri dinlerken ekran başındaki TRT Müzik izleyicileri ve Cumhuriyet Meydanı’nın dolduracak olan Ürgüplüler keyifli dakikalar yaşayacak.

Sesi Ve Sohbetiyle Cumali Özkaya TRT Müzik’te

Cumali Özkaya, yapımcısı ve prodüktörü Hasan Basri ile yolları kesiştiği andan itibaren gerek Yol albümü gerekse birbiri ardına çıkartmış olduğu single’ları ile fark yaratmaya devam ediyor.

Kendine has farklı bir tarz yaratan Cumali Özkaya, prodüktörü Hasan Basri ile yıllarca herkesin aklında kalacak işlere imza atmaya devam ediyorlar.  Cumali Özkaya, albüm ve single’larının yanı sıra 2 yıl boyunca yapmış olduğu birbirinden değerleri virtüözleri sesiyle buluşturduğu programı Seslerin Buluşması” da hala konuşulmaya devam ediyor.

Yaptığı müzikal çalışmaları ve TV programı ile büyük beğeni kazanmaya devam eden Özkaya, Alaturka Akşamlar’da sesi ve sohbetiyle müziğe doyacağınız bir akşam yaşatacak.

Cumali Özkaya’nın konuk olacağı Alaturka Akşamlar 5 Eylül Perşembe saat 22:00’da TRT Müzik ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

YUKARI