CUMALİ ÖZKAYA 9 EYLÜLDE ORHANGAZİ’DE KONSER VERECEK!

Cumali Özkaya 9 Eylülde Orhangazi’de Konser Verecek! Türkülerin yeni nesil yıldızı Cumali Özkaya, fark yaratan projelere imza atmaya devam ediyor. Hasan Basri Yapım etiketiyle çıkarttığı “YOL” albümünden sonra yılın muhteşem türküsü yine Cumali Özkaya’dan geldi.
Cumali Özkaya yeni teklisi “Tekirdağ’ın Üzümü”  ve çekmiş olduğu klibi ile kısa sürede büyük beğeni alarak dünya listelerine girdi.

Yurtiçi ve yurtdışı konserleri hızla devam eden Cumali Özkaya, şimdide Orhangazi’nin Kurtuluş Şenlikleri’nde sevenleriyle bir kez daha buluşacak.

Orhangazi’nin  Düşman İşgalinden Kurtuluşu Ve Cumali Özkaya Konseri

Bursa Orhangazi’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95. yılı etkinlikler kutlanıyor.  Bu etkinlikler, Cumali Özkaya’nın vereceği konseri ile daha da taçlanacak.

Cumali Özkaya’dan Orhangazi’nin 95. Kurtuluş Yıldönümüne Özel Repertuvar

9 Eylül Cumartesi  saat 20.30’da Orhangazi/Cumhuriyet  Meydanında konser verecek olan Cumali Özkaya, dinleyicileri için özel bir repertuvar hazırladı. Cumali Özkaya, güçlü orkestrası, hazırladığı sahne şovu ve müzikal performansıyla Orhangazi’li sevenlerini buluşmaya hazırlanıyor.

Yol albümünde  yer alan birbirinden güzel eserler ile yeni teklisi “Tekirdağ’ın Üzümü”nü seslendirecek olan Özkaya, bu özel gecede sevilen türküleri de Orhangazi’liler için okuyacak.

Cumali Özkaya 9 Eylülde Orhangazi’de Konser Verecek! Konsere Sizde Davetlisiniz

Türkülerin yeni nesil yıldızı Cumali Özkaya’nın Orhangazi Cumhuriyet Meydanı’nda vereceği konsere davetlisiniz. Cumali Özkaya’nın, bu toprağın değerleriyle kendi gönül dünyasında biriktirdiklerini yansıtacağı, duygu yüklü ve eğlenceli bu konserde sizde yerinizi ayırtın.

Orhangazi’nin kurtuluşunu Cumali Özkaya’nın türküleriyle coşarak kutlamak istiyorsanız sizleri 9 Eylül Cumartesi saat 20:30’da Orhangazi / Cumhuriyet Meydanına bekliyoruz.

Orhangazi’nin Kurtuluşunu Cumali Özkaya’nın  Konseriyle Hep Beraber Kutlayalım

Orhangazi’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 95. Yılını Cumali Özkaya’nın muhteşem sesinden türküleri dinleyerek kutlayalım. Orhangazi’nin kurtuluş gününe özel seslendireceği birbirinden güzel eserlerle Cumali Özkaya konseri sizleri bekliyor olacak.

Gelin hep beraber bize bu günleri yaşatmak için canlarını veren aziz şehitlerimiz ve Ulu önder ATATÜRK’E sonsuz minnetimizi sunalım. Sizde, Cumali Özkaya’nın sesi ve yorumuyla kurtuluş coşkusunu yaşamak istiyorsanız 9 Eylül Cumartesi 20:30’da Orhangazi / Cumhuriyet Meydanı’nda buluşalım.

YUKARI