CUMALİ ÖZKAYA’NIN YENİ TEKLİSİNİN KLİBİ YAYINDA!

Cumali Özkaya’nın Yeni Teklisinin Klibi Yayında! Cumali Özkaya’nın yeni teklisi “Tekirdağ’ın Üzümü” ne klip çekildi.

Hasan Basri Yapım imzasıyla 2016 yılında dinleyicilere ulaşan ”YOL” albümüyle başarıyı yakalayan Cumali Özkaya adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Türkülerin Yeni Nesil Yıldızı

Başarılı yapımcı Hasan Basri’nin vizyonu, kendine özgü ve sıra dışı fikirleri müzik sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. Yapımcısı Hasan Basri ile güç birliği yapan Cumali Özkaya bu projesinde de yine adından sıkça söz ettirecek.

Cumali Özkaya’dan Eğlenceli Türkü Tekirdağ’ın Üzümü

Cumali Özkaya, bu çalışmasında da kendini vizyon sahibi ve yılların verdiği tecrübe ile başarılı işlere imza atmaya devam eden Hasan Basri’ye teslim etti.

Sözü ve müziği usta isim Fatih Ahıskalı’ya ait olan “Tekirdağ’ın Üzümü” isimli eser, Cumali Özkaya’nın yorumuyla farklı bir lezzete büründü. Eğlenceli türkü “Tekirdağ’ın Üzümü”nün düzenlemeleri ise Mehmethan Dişbudak tarafından yapıldı. Başarılı sanatçı yeni projesi “Tekirdağ’ın Üzümü” için Zeynel Abidin’in objektifine poz verdi.

Tekirdağ’ın Üzümü Teklisi İle Yepyeni Bir Cumali Özkaya

Cumali Özkaya, “YOL” albümüyle fark yaratarak yorumu, imajı ve klipleriyle müzik dünyasında yeni bir dönem başlattı. “Tekirdağ’ın Üzümü” teklisinde ise Özkaya, müzik severlerin karşısına bambaşka bir imajla çıktı.

Cumali Özkaya, yeni teklisi “Tekirdağ’ın Üzümü” ve yeni imajı ile müzik dünyasının ilgisini daha da çekeceğe benziyor.

Tekirdağ’ın Üzümü’ne Fark Yaratan Bir Klip Klibin Çekimleri 1 Günde Tamamlandı

Yol albümünde yer alan 4 eseri kliplendiren Cumali Özkaya, başarısı ve klipleriyle adından sıkça söz ettirdi. Cumali Özkaya, yapımcısı Hasan Basri ile yine farkını gösterdi ve ortaya çok güzel ve başarılı bir çalışma çıktı.
Cumali Özkaya, yeni teklisi “Tekirdağ’ın Üzümü”nün çekimleri için yönetmen Ramazan Arslankaya ile birlikte çalışıldı. Klipte Özkaya’ya başarılı 6 dansçı eşlik etti. Klibin çekimleri 1 gün süren çalışma sonucunda tamamlandı.

Cumali Özkaya’nın Yeni Teklisinin Klibi Yayında!
Tekirdağ’ın Üzümü Klibi Yayında

Tekirdağ’ın Üzümü Klibi Yayında Türkülerin yeni nesil yıldızı olarak fark yaratan Cumali Özkaya’nın yeni teklisinin klibi, Youtube ve tüm müzik kanallarında…

YUKARI