CUMALİ ÖZKAYA’NIN YENİ SİNGLE SEVDALANDIM TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA YAYINDA

Cumali Özkaya’nın Yeni Single Sevdalandım Tüm Dijital Platformlarda Yayında. Cumali Özkaya’nın, Hasan Basri Yapım imzasıyla dinleyicilere ulaşan ”YOL” albümü ve Tekirdağ’ın Üzümü, Aynalar single’larının ardından yeni single’ı “SEVDALANDIM” tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İbrahim Tatlıses ile tanınan ve yıllar önce okunan “SEVDALANDIM” isimli eseri Cumali Özkaya bambaşka bir cower ile seslendirdi. Sözleri Şakir Askan, Müziği Burhan Bayar’a ait olan “SEVDALANDIM” aşkın en yalın halini, gerçekliğini anlatıyor.

Sevdalandım Tüm Dijital Platformlar Ve Radyolarda

“Aşk, nasip işidir hesap işi değildir”  der Hz. Mevlana.  Günümüzün değişen aşk kavramını Cumali Özkaya, “SEVDALANDIM” single ile doğal haline geri döndürüyor. “Aşk sandığın kadar değil yandığın kadardır “ ruhu ile Özkaya, aşkın gerçekliğini dinleyenlerine anlatıyor.

Aşkın Ruhu Sıra Dışı Kliple Yansıyacak
Cumali Özkaya’nın Yeni Single Sevdalandım Tüm Dijital platformlarda Yayında

2016 yılında Hasan Basri Yapım’ın vizyonu ve misyonuyla kendi duygu dünyasını birleştiren Özkaya, başarılı prodüktörü Hasan Basri ile fark yaratan başarılı işlere imza atmaya devam ediyor.

Aşkın gerçekliğini, saflığını anlatan “SEVDALANDIM” şarkısına Ramazan Arslankaya yönetmenliğinde klip çeken Cumali Özkaya, klibi izleyenleri madde dünyasından manaya götürecek.

Gerçek aşkın ruhunu anlatan “Sevdalandım” klibi, Hasan Basri Yapım resmi youtube kanalında ve tüm müzik kanallarında yayına girdi.

Cumali Özkaya’nın müzik severleri heyecanlandıracak single’ı “SEVDALANDIM” tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Hasan Basri Yapım imzası taşıyan “SEVDALANDIM” ın düzenlemelerini Mehmethan dişbudak yaptı. Fotoğraflar ise, yine Zeynel Abidin Ağgül’ün objektifinden yansıdı. Single’ın görsel tasarımlarını GrafiHBY Productions yaparken, styling’ini HBYStyle üstlendi.

Cumali Özkaya’nın yeni single “SEVDALANDIM” tüm dijital platformlar ile radyolarda yerini adı. Sevdalandım isimli eserin aşkın ruhunu yansıtan klibi ise, HasanBasri Yapım resmi youtube kanalında ve müzik kanallarında yayına girdi.

YUKARI